Skip to content Skip to footer

18 zábavných dráh

Zábava

Príďte sa zabaviť s deťmi, rodinou, či kamarátmi. Pri minigolfe na vašom veku nezáleží – zábavu si užijú tí najmenší, ale aj tí najstarší. Kopec srandy zažijete bez ohľadu na to, či si prídete zahrať dvaja alebo prídete ako skupina.

Teambuildingy

Hľadáte možnosti, kde by ste sa mohli v rámci svojho kolektívu zabaviť a zároveň utužiť svojho tímového ducha? Už nemusíte - ponúkame vám je jedinečnú možnosť, kde sa váš kolektív vyblázni.

Turnaje

Chceli by ste zorganizovať regulérny turnaj v minigolfe? Radi vám prinesieme plnohodnotný zážitok s profesionálneho minigolfového prostredia bez ohľadu na úrovni.

Vybavenie

K dispozícii máme dostatok palíc a loptičiek. Máme palice pre pravákov, ľavákov ale aj objstranné. Pre deti máme pripravené detské palice. Na výber máte aj rôzne loptičky, môžete si tiež vybrať hru s loptičkami vašej obľúbenej farby.

Inštruktáž

Inštruktáž - Prišli ste si zahrať minigolf a chceli by ste sa naučiť správnu techniku hry alebo sa naučiť zahrať jamky správnym spôsobom? V spolupráci s minigolfovým klubom Milimeter Bratislava vám to predvedú profesionálni hráči vďaka inštruktážnym videám, ktoré sme pre vás spoločne pripravili.

Mapa areálu

Pravidlá minigolfu

Na úvod

V rámci celého minigolfového areálu platia 2 dôležité pravidlá, ktoré je potrebné vedieť ešte pred začiatkom hry.
1. Nestúpajte na minigolfové platne - platí to pre deti aj dospelých. 2. Rešpektujte ostatných – správajte sa na ihrisku a k ostatným hráčom s rešpektom a úctou. Vytvorme spoločne príjemné prostredie, v ktorom si všetci budú môcť svoju hru vychutnať a užiť.

Pravidlo 1

Cieľom hry je dostať pri čo najmenšom počte úderov loptičku so základného poľa (obdĺžnik na začiatku každej dráhy) do jamky. Víťazom je hráč s najmenším súčtom úderov na všetkých dráhach.

Pravidlo 2

Dráhy sa hrajú po poradí od 1 do 18.

Pravidlo 3

Začína sa zo základného poľa. Pokiaľ loptička po údere neprekoná prekážku alebo červenú čiaru, musí hráč hrať ďalší úder opäť zo základného poľa.

Pravidlo 4

Maximálny počet úderov na jednu dráhu je 6. Pokiaľ sa nepodarí trafiť do jamky na šiesty úder, hráč obdrží jeden trestný úder a zapíše si do tabuľky 7.

Pravidlo 5

Pokiaľ loptička opustí dráhu pred červenou čiarou (prekážkou), hrá sa ďalší úder zo základného poľa. Ak opustí dráhu za červenou čiarou (prekážkou), ďalší úder sa odohrá z čiernej čiary na mieste, kde loptička.

Pravidlo 6

Ak dôjde k prekonaniu červenej čiary a loptička neskončí v jamke, ďalší úder sa hrá z miesta, kde sa loptička zastavila. Ak loptička zastaví na okraji dráhy alebo blízko prekážky, je možné loptičku preložiť kolmo na najbližšiu čiernu čiaru a hrať úder z tohto miesta.

Pravidlo 7

Ak nie je na dráhe zobrazená červená čiara, hrá sa každý úder zo základného poľa.

Vlastné pravidlá

V 7 bodoch sme vám vysvetlili stručné pravidlá minigolfu. Krása tohto športu však spočíva aj v tom, že je len na vás, aké pravidlá si pri hre vytvoríte. Môžete hrať mimo poradia jamiek, tiež môžete hrať až kým sa netrafíte do jamky alebo môžete hrať stále tú istú jamku - je to naozaj len na vás.
V podstate existuje pri minigolfe len 1 pravidlo – užiť si hru, zabaviť sa a príjemne si oddychnuť.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Na dráhy je zakázané stúpať. Každý hráč je povinný správať sa tak, aby nedochádzalo k poškodeniu dráh alebo vybavenia areálu.

Minigolf Karlovka

Janotova 12

841 05 Karlova Ves

Bratislava

Kontakt

Recepcia: 02/20 78 21 36

Manažér: 0910 564 505

info@minigolfkarlovka.sk

Created by